KONST / Litografier / Färglitografi 17277104
nr 1727 7104
Leif Nilsson
(1938-2002), Sverige
Signerad, numrerad 74/76, Kungsgatan. Färglitografi, bildmått: 72x51 cm, yttermått inklusive ram: 90z70 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 29 september 2025
kl 19:40:34
300 kr
350 kr
Leif Nilsson
Läs mer om Leif Nilsson